МНВМ №1

Комунальний заклад "Міжшкільна навчально-виробнича майстерня №1 м.Дніпродзержинська" Дніпродзержинської міської ради була створена згідно наказу облвно від 18.05.1981 р. №22 шляхом відокремлення від СЗШ №19 і передачі матеріальних цінностей та документації на самостійний баланс. Робота майстрів проводиться згідно Державної програми освіти та Закону України "Про загальну середню освіту".
Навчання здійснюється за двома напрямками допрофесійна та професійна підготовка.
1. Допрофесійна підготовка учнів здійснюється відповідно Статуту МНВМ №1 за такими спеціальностями:
- слюсар з ремонту автомобілів (переважно навчаються учні, яким на момент закінчення СЗШ не виповнюється 17 років);
- молодша медична сестра по догляду за хворими.
2. Професійна підготовка проводиться згідно Статуту МНВМ №1, ліцензії МОіН України та сертифікату про акредитацію по лінії МВС за такими професіями:
- водій транспортних засобів категорії В (ліцензований обсяг 30 учнів);
- водій транспортних засобів категорії В, С (ліцензований обсяг 60 учнів);
- секретар керівника підприємства, установи, організації (ліцензований обсяг 24 учні).